Välkommen till Johan Svendsrud EL AB / Stens El

Vi utför installationer och reparation av El, Tele, Data, Elektronik, och Larm för både företag och privatpersoner.

Har du funderingar eller vill ha en offert på ett arbete kontakta då oss.

Johan Svendsrud EL AB / Stens El
  Industrigatan 6C
  673 32 Charlottenberg
  Telefon: 0571-214 59
  Fax: 0571-202 80

Öppettider
  Måndag-Fredag 07:00 - 16:00
  Lördag, Söndag - Stängt

André Ingvaldsson
Elektriker
Mobil: 076-140 45 01
Epost: andre@stensel.se
Anton Andersson
Elektriker
Mobil: 072-552 31 99
Epost: anton@stensel.se
Christopher Karlsson
Lärling
Mobil: 0
Epost: christopher@stensel.se
Dennis Fahlstad
Elektriker
Mobil: 076-140 45 04
Epost: dennis@stensel.se
Johan Svendsrud
Ägare, Elektriker
Mobil: 070-689 77 66
Epost: johan@stensel.se
Jörgen Nordlander
Elektriker
Mobil: 076-140 45 02
Epost: jorgen@stensel.se
Leif Nordling
Elektriker
Mobil: 076-141 62 52
Epost: leif@stensel.se
Martin Janson
Elektriker
Mobil: 070-633 54 77
Epost: martin@stensel.se
Morten Svendsen
Webmaster
Mobil: 076-140 45 03
Epost: morten@stensel.se
Oskar Johansson
Elektriker
Mobil: 073-088 68 62
Epost: oskar@stensel.se
Stefan Forsberg
Elektriker
Mobil: 070-388 02 45
Epost: stefan@stensel.se
Sten Nilsson

Mobil: 076-140 45 05
Epost: sten@stensel.se
Tobias Nilsson
Elektriker
Mobil: 073-088 64 43
Epost: tobias@stensel.se